Dlaczego warto do nas dołączyć?

Jesteśmy liderem na rynku ubezpieczeniowym w Wielkiej Brytanii, gdzie działamy od 18 lat. Rozwijamy własną platformę internetową i z sukcesem dostarczamy innowacyjne rozwiązania. Do wrocławskiego oddziału firmy poszukujemy osób, które chcą wykorzystać swoje umiejętności (a nie doświadczenie!) w firmie IT i rozpocząć budowanie własnej ścieżki kariery właśnie w tej branży.

Spróbuj swoich sił jeśli masz:

  • Ukończone studia wyższe (nie dalej niż 2 lata temu)
  • Bardzo dobry język angielski w mowie i piśmie (minimum B2)
  • Zorientowanie na szczegóły i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Gotowość do nauki (doświadczenie zdobędziesz u nas)
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Twoje przyszłe zadania:

  • Pierwsza linia kontaktu w ramach wewnętrznych problemów technicznych
  • Wsparcie i zarządzanie stacjami roboczymi oraz serwerami
  • Współpraca z zespołem na miejscu oraz w Londynie
  • Automatyzacja procesów i systemów za pomocą skryptów Windows PowerShell
  • Obsługa i wdrażanie środowisk wirtualnych
  • Zarządzanie i wsparcie infrastruktury sieci biurowej
  • Obsługa hostowanych aplikacji programistycznych i ich baz danych

Nauczymy Cię korzystać z:

  • Oprogramowania i systemów firmy Microsoft: Windows Server 2012/2016, Powershell, Hyper-V,
    Active Directory, SCCM, MDT, MSSQL
  • Jenkins
  • Crucible
  • SVN
  • BitBucket
  • Artifactory

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie z systemami Windows Server
  • Znajomość technologii DHCP, DNS
  • Znajomość modelu TCP/IP
  • Doświadczenie w zarządzaniu aplikacjami serwerowymi

Oferujemy:

Zapoznaj się z nami:

Nasz profil pracodawcy: (link)!