Dlaczego warto do nas dołączyć?

Jesteśmy liderem na rynku ubezpieczeniowym w Wielkiej Brytanii, gdzie działamy od 18 lat. Rozwijamy własną platformę internetową i z sukcesem dostarczamy innowacyjne rozwiązania. Do wrocławskiego oddziału firmy poszukujemy osób, które chcą wykorzystać swoje umiejętności (a nie doświadczenie!) w firmie IT i rozpocząć budowanie własnej ścieżki kariery właśnie w tej branży.

Spróbuj swoich sił, jeśli masz:

  • Ukończone studia wyższe (nie dalej niż 2 lata temu)
  • Bardzo dobry język angielski w mowie i piśmie (minimum B2)
  • Zorientowanie na szczegóły i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Gotowość do nauki
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność przedstawiania skomplikowanych zagadnień w prosty sposób

Twoje przyszłe zadania:

  • Praca w zespole integrującym produkty ubezpieczeniowe z aplikacją
  • Zbieranie i analiza wymagań klienta w domenie produktów ubezpieczeniowych
  • Wspieranie analityków biznesowych w zadaniach technicznych (m.in. praca w SQL)
  • Tworzenie specyfikacji technicznej dla deweloperów
  • Analiza i określanie przyczyny błędów
  • Komunikacja z analitykami biznesowymi, deweloperami oraz z klientami

Narzędzia, których nauczymy Cię używać:

  • RedMine
  • TestRail
  • Oracle SQL Developer
  • XMLSpy

Oferujemy:

  • Pracę z nowymi technologiami
  • Młody i kreatywny zespół
  • Możliwość zmiany ścieżki kariery
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Wdrożenie w Londynie
  • Szkolenia i warsztaty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę na czas nieokreślony
  • Wyjazdy integracyjne
  • Różnorodne benefity

Zapoznaj się z nami:

Nasz profil pracodawcy: (link)!