Dlaczego warto do nas dołączyć?

Jesteśmy liderem na rynku ubezpieczeniowym w Wielkiej Brytanii, gdzie działamy od 18 lat. Rozwijamy własną platformę internetową i z sukcesem dostarczamy innowacyjne rozwiązania. Do wrocławskiego oddziału firmy poszukujemy osób, które chcą wykorzystać swoje umiejętności (a nie doświadczenie!) w firmie IT i rozpocząć budowanie własnej ścieżki kariery właśnie w tej branży.

Nasze zespoły:

Stanowisko Technicznego Analityka Biznesowego istnieje w wielu zespołach. Różnią się one pod względem rodzaju technicznych zagadnień, a także ilości czasu wymaganego na kontakty z klientami lub współpracę z innymi wewnętrznymi zespołami. Podczas rozmowy sprawdzimy Twój zestaw umiejętności i preferencje, aby określić najlepszą dla Ciebie rolę.

Spróbuj swoich sił, jeśli masz:

Twoje przyszłe zadania:

Narzędzia, których nauczymy Cię używać:

Oferujemy:

  • Pracę z nowymi technologiami
  • Młody i kreatywny zespół
  • Możliwość zmiany ścieżki kariery
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Wdrożenie w Londynie
  • Szkolenia i warsztaty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę na czas nieokreślony
  • Wyjazdy integracyjne
  • Różnorodne benefity

Zapoznaj się z nami:

Nasz profil pracodawcy: (link)!