Asystent ds. Księgowości

Zadaniem zespołu jest wspieranie oddziału firmy w Paryżu w zakresie podstaw księgowości przy raportowaniu, obsłudze i uzgadnianiu danych dotyczących polis ubezpieczeniowych oraz płatności. Mimo, że zadania przede wszystkim dotyczą obsługi danych, kluczowa jest bieżąca komunikacja i współpraca w języku francuskim z zespołem z Paryża.

Spróbuj swoich sił, jeśli masz:

  • Ukończone studia wyższe (preferowane kierunki: księgowość, matematyka, ekonomia)
  • Bardzo dobry język angielski w mowie i piśmie (minimum B2)
  • Praktyczną znajomość programu Excel
  • Bardzo dobrą uwagę na szczegóły
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • Zdolności komunikacyjne zarówno w języku polskim jak i angielskim
  • Gotowość do nauki
  • Mile wdziane: doświadczenie w pracy biurowej

Twoje przyszłe zadania:

  • Księgowanie oraz wystawienie faktur sprzedażowych
  • Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych
  • Sporządzanie zestawień finansowych w programie Excel
  • Kontakt z brokerami oraz dostawcami w kwestiach opłacania faktur
  • Administracja przebiegiem płatności
  • Pomoc w przygotowywaniu zestawień miesięcznych oraz rocznych
  • Pomoc w ogólnych zadaniach związanych z zarządzaniem biurem

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Młody i kreatywny zespół
  • Możliwość zmiany ścieżki kariery
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Szkolenia i warsztaty
  • Opiekę medyczną
  • Pakiet sportowy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Aktywności integracyjne
  • Lekcje języka angielskiego

Zapoznaj się z nami:

Nasz profil pracodawcy

Znajdziesz tam najważniejsze dla Ciebie informacje:

  • Kilka słów o nas
  • Proces rekrutacji
  • Listę oferowanych benefitów

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany naszą ofertą, prześlij proszę swoje CV w angielskiej wersji językowej za pomocą przycisku APLIKUJ. Możesz nas również znaleźć na facebooku (@acturispoland).

Dołącz do nas!

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się zwykle w ciągu 14 dni od momentu aplikowania.

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli w przesyłanych dokumentach:

I hereby authorise Acturis Poland Sp. z o.o. to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of 29 August 1997 on the Protection of Personal Data (unified text: Journal of Laws of 2002 No. 101 item 926 with amendments). I hereby authorise Acturis Poland sp. z o.o. to process my personal data for the purposes of any future recruitment processes.