Junior C++ Developer

Cześć!

Znasz podstawy C++ i szukasz miejsca, w którym rozwiniesz swoje umiejętności? W Acturis czeka na Ciebie zespół doświadczonych programistów, którzy pomogą Ci w zostaniu C++ Developerem. Pod ich okiem udoskonalisz swoją wiedzę i postawisz pierwsze kroki w IT. Nie masz doświadczenia komercyjnego? Jesteś świeżo po studiach, a może chcesz się przebranżowić? Nie martw się, stawiamy bardziej na Twoje umiejętności niż doświadczenie. Zaaplikuj i dołącz do nas.

Szukamy osoby, która:

  • Ma ukończone studia wyższe na kierunku technicznym.
  • Zna język angielski w mowie i piśmie (minimum B2).
  • Zna podstawy tworzenia aplikacji w C++ i wie, że jakość kodu jest ważna.
  • Uważa, że potrafi rozwiązywać problemy i zwraca uwagę na szczegóły.
  • Chce się uczyć.
  • Lubi pracę indywidualną i zespołową.
  • Ma zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

Jakie będą zadania:

  • Implementacja nowej funkcjonalności obejmująca: analizę specyfikacji we współpracy z zespołem biznes analityków, projektowanie wdrażanych zmian, testowanie w kooperacji z zespołem analityków do spraw jakości oraz release oprogramowania.
  • Utrzymanie aplikacji dla brokerów ubezpieczeniowych w obszarach: księgowości, obsługi polis, fakturowania i generowania dokumentów.
  • Dbanie o czysty kod oraz dobre praktyki programowania.
  • Praca w oparciu o standard C++20 w środowisku Visual Studio 2022.
  • Udział w treningach i szkoleniach wewnętrznych.

W naszej firmie ważne są dla nas:

  • Feedback – każda osoba otrzymuje nie tylko bieżący feedback, ale także oficjalny przynajmniej do 3 razy w roku, w oparciu o wspólnie uzgodnione cele.
    Każdy pracownik ma możliwość podzielenia się feedbackiem na temat firmy, zespołu oraz lidera.
  • Perspektywa rozwoju – poprzez zadania będziesz poszerzać swoje umiejętności i zakres odpowiedzialności.
    Jeśli odkryjesz nowy obszar zadań dla siebie – z pewnością pomożemy zmienić Ci ścieżkę kariery zawodowej.
  • Partnerskie relacje – na tym opieramy budowanie zespołu. Jesteśmy zespołem, który ma wspólnie realizować zadania, a jednocześnie zapewnić indywidualny rozwój. Otwartość, partnerstwo i dialog są dla nas najważniejsze.

Oferujemy:

  • Pracę bez wymaganego doświadczenia – w Acturis nie jest to kluczowe!
  • Możliwość rozwoju w firmie – zarówno w obrębie zespołu, jak i poza nim
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i cykliczne podwyżki – do trzech w roku przez pierwsze dwa lata pracy, a następnie coroczne
  • Kursy i szkolenia w tym kursy językowe oraz szkolenia umiejętności technicznych, miękkich i wiedzy branżowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pomoc w przebranżowieniu – dopiero wkraczasz w świat IT? Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła
  • Pracę z nowymi technologiami – nauczymy Cię wielu narzędzi potrzebnych w pracy developera
  • Liczne benefity – karta Multisport, opieka zdrowotna oraz wiele innych
  • Hybrydowy model zatrudnienia – możliwość pracy zdalnej 3 dni w tygodniu

Kim jesteśmy?

Nasza firma jest numerem jeden wśród dostawców oprogramowania ubezpieczeniowego w Wielkiej Brytanii, Europie oraz Kanadzie. Działamy globalnie od ponad 20 lat, rozwijając własną platformę internetową i z sukcesem dostarczając innowacyjne rozwiązania.

Zatrudniamy specjalistów z branży IT – są wśród nas między innymi analitycy, programiści oraz testerzy. Inwestujemy w pracowników, a liderów wyłaniamy spośród doświadczonych kolegów.

Chcesz rozpocząć swoją przygodę w IT z nami?

Odwiedź nasz profil pracodawcy

Znajdziesz tam najważniejsze dla Ciebie informacje:

  • Kilka słów o nas
  • Proces rekrutacji – czyli co Cię czeka krok po kroku
  • Listę oferowanych benefitów

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany naszą ofertą, prześlij proszę swoje CV w angielskiej wersji językowej za pomocą przycisku APLIKUJ. Możesz nas również znaleźć na facebooku (@acturispoland).

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się mailowo, zwykle w przeciągu 14 dni od momentu aplikowania.

Dołącz do nas!

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli w przesyłanych dokumentach:

I hereby authorise Acturis Poland Sp. z o.o. to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of 29 August 1997 on the Protection of Personal Data (unified text: Journal of Laws of 2002 No. 101 item 926 with amendments). I hereby authorise Acturis Poland sp. z o.o. to process my personal data for the purposes of any future recruitment processes.