Kariera w Acturis

W Acturis, jednej z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Wielkiej Brytanii, zatrudniamy najlepszych kandydatów z szerokim wachlarzem talentów.

Zawsze poszukujemy najbardziej utalentowanych ludzi, gdziekolwiek lub kimkolwiek są.

Mamy zwyczaj przesuwania granic tego, co jest możliwe, dzięki technologii. Zatem, jeśli jesteś osobą poszukującą, nie boisz sie wyzwań i potrafisz spojrzeć na problemy w nieoczywisty sposób, chętnie spotkamy się z Tobą.

Kultura pracy w Acturis opiera się na wzajemnym wsparciu i satysfakcji z pokonywania wyzwań, a kreatywność i wyzwania właśnie stawia ponad status quo. Takie podejście mamy od początku i zamierzamy je kontynuować, dlatego zawsze szukamy nowych twarzy i pomysłów, które pomogą nam dostarczać nasze rozwiązania coraz większej liczbie użytkowników.

Co możemy Tobie zaoferować?

Wsparcie pracowników jest nieodłączną częścią strategii Acturis.

Nasz sukces opiera się na naszej kulturze kreatywności, wyzwań i oczywiście dobrej zabawy. Jeśli więc szukasz środowiska do współpracy, wsparcia i swobodnego myślenia, Acturis może być właśnie dla Ciebie. Nie osiągamy sukcesu kosztem naszych pracowników, ale dzięki nim odnosimy sukces.

Tutaj nie można stać w miejscu. Dołącz do nas, a pomożemy Ci rozwinąć Twój talent, rozwinąć karierę i poprowadzić ją w dowolnym kierunku. Nasze systemy partnerskie i mentorskie wspierają każdego, a ponadto wspieramy naszych kolegów, aby pomóc im w nauce i rozwoju. Dowodem na to, że takie podejście było skuteczne, jest to że większość naszej kadry zarządzającej zaczynała od podstaw.

Kładziemy ogromny nacisk na przekazywanie naszym pracownikom informacji zwrotnych, aby móc dalej rozwijać siebie i swoją karierę. Działa to w obie strony – również zachęcamy współpracowników do przekazywania takich samych informacji zwrotnych na temat naszych postępów, jako firmy i pracodawcy.

Rekrutujemy tylko najlepszych, a wielu naszych pracowników posiada stopnie inżynierskie, matematyczne i fizyczne z najlepszych uniwersytetów. Ale przede wszystkim szukamy entuzjastycznych i energicznych osób, które nie boja się rozwiązywać problemów.

Wierzymy, że różnorodność napędza innowacje i napędza sukces, dlatego zapewniamy środowisko, które pozwala uwolnić swój talent. Acturis wyróżnia się z tłumu, ponieważ zbudowaliśmy zróżnicowany zespół myślicieli, wykonawców i liderów, co daje nam perspektywę, której brakuje innym. Wiemy, że różnorodność jest źródłem sukcesu, dlatego nasza polityka rekrutacyjna jest odpowiednio dostosowana.

Wiemy, że nagradzanie naszych pracowników to coś więcej niż dobra pensja. Chodzi o to, aby wszyscy nasi współpracownicy mieli udział w naszym sukcesie, zapewniając jednocześnie ochronę i środowisko pracy, których potrzebują, aby się rozwijać. Dlatego korzystają z poniższych benefitów:

  • Roczny przegląd wynagrodzeń i premia za wyniki
  • Elastyczna i zdalna praca
  • Program opcji pracowniczych
  • Składkowy program emerytalny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Program wsparcia pracowników i mentoringu
  • Dodatkowe dni urlopu za staż