Junior C++ Developer

Cześć!

Znasz podstawy C++ i szukasz miejsca, w którym rozwiniesz swoje umiejętności? W Acturis czeka na Ciebie zespół doświadczonych programistów, którzy pomogą Ci w zostaniu C++ Developerem. Pod ich okiem udoskonalisz swoją wiedzę i postawisz pierwsze kroki w IT. Nie masz doświadczenia komercyjnego? Jesteś świeżo po studiach, a może chcesz się przebranżowić? Nie martw się, stawiamy bardziej na Twoje umiejętności niż doświadczenie. Zaaplikuj i dołącz do nas.

  • Masz ukończone studia wyższe na kierunku technicznym
  • Znasz język angielski w mowie i piśmie (minimum B2)
  • Posiadasz umiejętność tworzenia aplikacji w C++ i jakość kodu jest dla Ciebie ważna
  • Uważasz, że potrafisz rozwiązywać problemy i zwracasz uwagę na szczegóły,
  • Chcesz się uczyć
  • Lubisz pracę indywidualną jak i zespołową
  • Masz zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Jakie będziesz mieć zadania:

  • Implementacja nowej funkcjonalności obejmująca: analizę specyfikacji we współpracy z zespołem biznes analityków, projektowanie wdrażanych zmian, testowanie w kooperacji z zespołem analityków do spraw jakości oraz release oprogramowania
  • Utrzymanie aplikacji dla brokerów ubezpieczeniowych w obszarach: księgowości, obsługi polis, fakturowania i generowania dokumentów
  • Dbanie o czysty kod oraz dobre praktyki programowania
  • Praca w oparciu o standard C++17 w środowisku Visual Studio 2022
  • Udział w treningach i szkoleniach wewnętrznych

Oferujemy:

  • Zdobycie pierwszego doświadczenia w zawodzie- sprawnie wprowadzimy Cię w świat IT
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z cyklicznymi podwyżkami- zdajemy sobie sprawę, jak szynko rozwija się branża IT dlatego oferujemy trzy podwyżki w roku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Liczne możliwości rozwoju i awansu­­- zarówno w zespole, jak i poza nim
  • Pracę z nowymi technologiami
  • Liczne benefity- opieka medyczna,karta Multisport i wiele innych
  • Finansowanie szkoleń i kursów- dla ciągłego rozwoju umiejętności technicznych i językowych

O zespole:

Jesteśmy zespołem programistów C++, który pracuje nad rozwojem i utrzymaniem aplikacji dla brokerów ubezpieczeniowych. Obszary, z jakimi mamy do czynienia, to przede wszystkim księgowość, obsługa polis, fakturowanie i generowanie dokumentów. Kładziemy nacisk na czysty kod oraz dobre praktyki programowania.

Implementacja nowej funkcjonalności to cały proces, który zaczyna się od analizy specyfikacji we współpracy z zespołem analityków, poprzez projektowanie, testowanie w kooperacji z zespołem QA oraz release oprogramowania. W przypadku niektórych projektów, współpracujemy również z innymi zespołami programistów.

Krótko o nas:

Nasza firma jest numerem jeden wśród dostawców oprogramowania ubezpieczeniowego w Wielkiej Brytanii i Europie. Działamy globalnie od ponad 20 lat, rozwijając własną platformę internetową i z sukcesem dostarczając innowacyjne rozwiązania.

Zatrudniamy specjalistów z branży IT– są wśród nas między innymi analitycy, programiści oraz testerzy. Inwestujemy w pracowników, a liderów zespołów wyłaniamy spośród własnych pracowników, co daje szerokie możliwości rozwoju także w tym kierunku.

Poznaj nas:

Nasz profil pracodawcy

Znajdziesz tam najważniejsze dla Ciebie informacje:

  • Kilka słów o nas
  • Proces rekrutacji – czyli co Cię czeka krok po kroku
  • Listę oferowanych benefitów

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany naszą ofertą, prześlij proszę swoje CV w angielskiej wersji językowej za pomocą przycisku APLIKUJ. Możesz nas również znaleźć na facebooku (@acturispoland).

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się mailowo, zwykle w przeciągu 14 dni od momentu aplikowania.

Dołącz do nas!

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli w przesyłanych dokumentach:

I hereby authorise Acturis Poland Sp. z o.o. to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process (in accordance with the Act of 29 August 1997 on the Protection of Personal Data (unified text: Journal of Laws of 2002 No. 101 item 926 with amendments). I hereby authorise Acturis Poland sp. z o.o. to process my personal data for the purposes of any future recruitment processes.